• bilgi@firmadunyasi.net
  • 0506 854 52 43
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
210 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Usta elektrikçi
  • ADRES: Yavuztürk, Karadeniz Cd. 5/A D:1, 34690 Ümraniye/İstanbul, Türkiye
  • TELEFON: 0 (216) 505 8441
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Usta Elektrikçi

ZİL VE GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİNİZİ GELELİM BİZ TAKALIM

Görüntülü Diafon Sistemleri; site geneli, apartman daireleri, villa ya da çeşitli iş yerlerinde sizi iyi veya kötü niyetle ziyarete gelen kişileri görmek için ve aynı zamanda sesli iletişim bağı sağlamak adına kullanılır. Evinizin, ailenizin ve komşularınızın rahatsız olmadan ve güvenli bir şekilde yaşaması için kapınıza gelen belli belirsiz kişilerin kapınıza varmadan hemen önce irtibat kurmanız adına tasarlanmış sistemlerdir.

Zil tesisatı ve görüntülü diafon sistemleri her gün pek çok kişi tarafından kullanıma maruz kalmasından dolayı çok sık arıza yapabilir. Apartman, site veya iş yeri yöneticileri bu arızaların bir an evvel giderilmesi için çeşitli çalışmalar da bulunabilmektedir. Fakat burada Ümraniye Usta Elektrikçi firması olarak işleri daha çok zorlaştırdıklarını müşterilerimize belirtmek isteriz.Acıbadem Elektrikçi

Zil ve görüntülü diafon sistemleri siz ev ve iş yeri sahiplerinin yerinde olmadığı zamanlarda kapınıza kadar gelen ziyaretçileri hafıza ünitesi ile kayıt altına almaktadır. Dilediğiniz vakit kadar sonra istediğiniz zaman aralığını kayıtlardan izleyerek gelen kişileri görebilirsiniz. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev sistemi olarak da kullanılabilir.

İstanbul’un pek çok alanında verdiğimiz hizmetlerden aldığımız olumlu değerlendirmeler ile sizlere zil tesisatı tamiri ve görüntülü diafon arızası tamiri için en iyi hizmeti sunabileceğimizden emin olabilirsiniz. Kablo tesisatı döşemesi, sıva ve duvar altından kablo kanalı döşemesi ile sizlere görüntü kirliliği yaratmayan ve en kaliteli ürünleri sunmaktayız.

Görüntülü interkom sistemleri sayesinde komşu daireler ile görüntülü ve sesli iletişim kurmanızda bağlantılar sağlamaktayız. Zil tesisatı ve görüntülü diafon sistemi tesisatı üzerinden hem IP tabanlı hem de analog tabanlı olarak kullanımlar sunmaktayız. Her iki şekilde de tek bir kablo sistemi üzerinden ses, görüntü ve enerji aktarımı oluşur. İstanbul Ümraniye Usta Elektrikçi hızlı servis bölgeleri sayesinde hızlı ve kolay kurulum yapılırken diğer bir yandan sizin için kablolama maliyetini de düşürmektedir.

Görüntülü diafon kurulum sistemleri gerçekleştirilmeden önce mekan tespiti yapılması gerekmektedir Görüntü Aktarım Kabloları özel malzemelerden imal edilmesinden kaynaklı olarak sizlere 1. sınıf kalitede hizmeti gönül rahatlığı ile sunmaktayız. Aşağıda Usta Elektrikçi firması olarak sizlere sunduğumuz kaliteli markalar yer almaktadır.

  • Audio
  • Netelsan
  • Na-de
  • Multitek
  • Karel

Zil Tesisatı Tamiri

Kişilerin apartman ve bina kapısı önünde ziyaretçileri ile oturdukları yerden görüşülebileceği gibi apartman görevlileri ile de görüşülebilir. Zil tesisatı<span style=”font-family: Arial, serif;”

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.