• bilgi@firmadunyasi.net
  • 0506 854 52 43
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
208 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Süleyman Salihler
  • ADRES: Başkent O.S.B. 52. Cadde No:3 Malıköy Temelli
  • TELEFON: 0 (312) 354 0976
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Polimak, 40 yıllık tecrübesi ile dökme katı silo sektöründe çözüm sağlayıcıdır. Yine de ana ürün gruplarımız dökme katı taşıma, taşıma, dozajlama, dozajlama, toz toplama, filtre sistemleri ve pompalardır. Gıda, çimento, demir, çelik, tarım, kimya, plastik hizmet verdiğimiz sektörlerden bazılarıdır.

Gücümüz, her bir uygulama için Ar-Ge, özel tasarım ve üretim yeteneklerinden geliyor. Polimak mühendisleri çok çeşitli endüstriyel prosesler için doğru çözümü geliştirebilir. Operasyonel organizasyonlarımız, müşterilerimize tek bir ekipman üretiminden anahtar teslimi sistem kurulumunu kısa sürede tamamlamaya kadar sorunsuz çözümler sunabilecek kadar esnektir.

Kurumsal sürdürülebilirlik, bir şirketin değer sistemi ve iş yapmak için ilkelere dayalı bir yaklaşımla başlar. Bu, asgari olarak insan hakları, çalışma, çevre ve yolsuzlukla mücadele alanlarında temel sorumlulukları yerine getirecek şekilde faaliyet göstermek anlamına gelir. Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin bir üyesi olan Polimak, insanlara ve gezegene karşı temel sorumlulukları yerine getirmekle kalmaz, aynı zamanda uzun vadeli başarı için zemin hazırlar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.